Scrapbooking,  Uncategorized

Inspiracje dla Fabrika Decoru

Kiedy Fabrika Decoru zaprosiła mnie jako Guest Designera już wiedziałam, że ich kolekcja „Lavender Provence” mnie urzeknie i przeniesie do Prowansji, gdzie zapach lawendy unosi się nad polami, które ciągną się hen hen daleko. W te sielskie rejony, gdzie czas wydaje się płynąć wolniej, a ludzie nigdzie się nie spieszą. 

Wykorzystując tę kolekcję zrobiłam dwie kartki i jedna pracę z MDF, którą pokażę w kolejnym poście.

Wszystkie wykorzystane preparaty można kupić bezpośrednio w Fabrika Decoru (a jest ich mnóstwo!) lub w naszym rodzimym Hobby Place, gdzie po wybraniu „producent” można wybrać wyszukiwanie wg produktów danej marki.

Mój post na blogu Fabriki można zobaczyć tutaj, gdzie prezentuję swoje inspiracje razem z Agatą, której niesamowite i niezwykle delikatne prace możecie zobaczyć na jej blogu – o tu.
Zwróćcie uwagę na przezroczystą folię, która daje ciekawe efekty w pracy (tutaj użyłam z napisami, które tak na marginesie przykleiłam odwrotnie ;). Pozwala nałożyć dodatkowe tło na papier, co można wykorzystywać na różne sposoby. Folia jest również dostępna w sklepie Hobby Place, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „folia” i wyświetlą się folie z rozmaitymi motywami, które można wyciąć i np. nadać pracy efekt 3D. Spróbujcie jeśli jesteście spragnieni nowości lub chcecie dodatkowo urozmaicić pracę.Druga kartka:

A te idealne kropelki to oczywiście robota Enamel dots tej firmy


4 komentarze

Dodaj komentarz