Scrapbooking

Ozdobne pudełka – mięta i łosoś

Kartki mi już nie wystarczają, teraz pora na pudełka! Minimalistyczne, w dwóch kolorach, trochę cukierkowych, ale nie takich żeby zęby bolały. 
Nie chowają w środku tematycznie pasujących kartek, można w nich schować wszystko co zmieści się pomiędzy 16 a 16 cm i kilku cm wysokości.
Napisy są z bloczku zawierającego różne hasła wytłoczone na papierze welinowym. Papier ten widziałam już w pracach różnych zagranicznych scraperek, więc jak tylko zobaczyłam go w sklepie stacjonarnym to nie wahałam się długo. Zwłaszcza, że ma bardzo ciekawe hasła.
Może pora na kombo, czyli połączenie tematyczne i kartki i pudełka 🙂

Które Wam wpadło w oko? Miętowe czy różowo-łososiowe? 😉 

Miętowe

Różowo-łososiowe

6 komentarzy

 • Justyna K.

  Połączenie kartki i pudełka – jak dla mnie – rewelacja; lubię praktyczne przedmioty 🙂 wydaje mi się, że bardziej podoba mi się wersja na miętowo… ale przyznam szczerze naprawdę trudno zdecydować 😉

 • Justyna K.

  Cieszę się, że podoba Ci się moja praca z beermatą 🙂 co do pomysłu – śmiało korzystaj, ja sama ramki u kogoś podejrzałam, nie wpadłam na to sama 🙂 przygotowuję post ze wskazówkami jak robię takie ramki, jeśli mi się uda to odkopię link do prac, które mnie zainspirowały.

 • Soksophoan

  I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much…
  Thanks for sharing the good information!
  starbet promotion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *