Scrapbooking

Powitanie lata i nowej strony

Nowa strona

W końcu jestem na swoim! I jeśli czytasz te słowa to witam Cię serdecznie na mojej nowej stronie – www.madebykate.pl. Jestem z tego faktu bardzo bardzo zadowolona. Że w końcu się zdecydowałam, że w końcu zaczęłam i TO zrobiłam! Na pewno nie jest to wersja ostateczna. Wraz z moim rozwojem i wpadającymi do głowy pomysłami wygląd strony z pewnością będzie się zmieniać.

Niektóre elementy, które dzisiaj zobaczysz na stronie są tymczasowe. Np. logo na samej górze. Gdybym miała się nad tymi rzeczami dłużej skupiać już na starcie, to otwarcie madebykate znacznie by się przedłużyło. Tymczasem teraz, na spokojnie mogę dopracowywać szczegóły.

Co nowego?

↳ Na blogu pojawiła się nowa kategoria – Craftstyle, która będzie obejmować luźne tematy związane z rękodziełem, jak na przykład ten wpis: TOP 5 – moje ulubione sklepy z produktami do rękodzieła (klik). Jest to u mnie nowość, do tej pory posty, które tworzyłam składały się głównie ze zdjęć nowych prac, z niewielką ilością tekstu.

↳ Dodałam zakładkę O mnie/Poznaj Kate, w której będzie można poznać mnie bliżej, jak i zobaczyć kto właściwie siedzi po drugiej stronie monitora.

↳ Kolejnej nowości jeszcze nie widać na stronie, ale robię już dla niej miejsce na przyszłość.

Letnia girlanda

W swoim kreatywnym kącie nie mam zbyt wielu rzeczy, które robiłabym tylko dla siebie. Które mogłyby cieszyć oko i wprowadzać mnie w craftowy nastrój. Zaczynam więc moje osobiste wyzwanie pt. „Szewc w zajebistych butach chodzi”, gdzie zadbam o przestrzeń, w której tworzę. Potrwa ono do czasu, aż będę zadowolona z rezultatów.

Girlanda z papierów Piątek 13 niesamowicie ożywia miejsce, w którym wisi. Zwłaszcza gdy za oknem deszcz, wystarczy jedno spojrzenie i można się przenieść na rajskie plaże, gdzie hamak buja się zapraszająco, a na stoliku stoi kieliszek z drinkiem i palemką i leży książka.

Girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda
girlanda

A teraz lećcie się rozejrzeć po stronie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

8 komentarzy

Dodaj komentarz